Де краще всього купувати комбікорм

Не дивлячись на те, якими швидкими кроками йде технологічний прогрес – сільське господарство все ще займає найважливішу галузь економіки України. Перед ним стоїть важливе завдання – поповнювати продовольчу базу країни. Головною галуззю сільського господарства є тваринництво. Щоб вона приносила прибуток, необхідно забезпечити тваринам збалансоване харчування, ввівши в раціон комбікорм, який буде насищати їх самими необхідними вітамінами та мінералами.

Комбікорм – це сипуча, суха або гранульована кормова суміш зі злакових культур, яка збагачена біологічно активними компонентами та поживними речовинами. Всі базові складові кормів раціонально підібрані. Основу складають:

Овес

Кукурудза

Пшениця

Олійні культури

Ячмінь

Мінерали

Просо

Вітаміни

Придбати комбінований корм можна в будь-якому спеціалізованому магазині або кіоску. Також купити комбікорм можна і у людей, що займаються реалізацією корму на дому. Але останнім часом широкою популярністю стали користуватися інтернет-магазини, так як у онлайн-шопах ціни на товари на порядок нижчі.

Один з лідерів у виробництві комбікормів на українському ринку – комбікормовий завод «AGRO-V». Завод займається виробництвом лінії кормових добавок, збалансованих сумішей, призначених для відгодівлі великої рогатої худоби, свиней, кролів і птиці. Крім цього, комбікормовий завод «AGRO-V» є офіційним (і єдиним!) імпортером комбікормів польського виробника «Agrocentrum». Вся продукція виготовляється з сировини, яка сертифікована європейською системою якості ISO 9001: 2000. Також компанія активно співпрацює з 137 великими фермами в Україні, Туреччині, Єгипті, ОАЕ, Італії, Португалії, Іспанії та ПАР. Кожна упаковка має маркування, на якій є інформація про дату виготовлення продукції, термін придатності, номер партії, а також зміни.

Комбікорм високої якості, збалансовані вітамінно-мінеральні добавки та комплексні препарати, дозволяють в максимально короткі строки досягти бажаного результату. До того ж вся продукція комбікормового заводу «AGRO-V» проходить ретельний лабораторний контроль показників якості. Купуючи комбікорм в цій компанії можна бути впевненим в кожній упаковці!

Хочете придбати комбікорм оптом? Замовляйте зворотний дзвінок за номерами на сайті. Наші висококваліфіковані співробітники проконсультують Вас і повідомлять, яка персональна Знижка очікує на Вас!