^Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Дополнительная информация:

Агросем - це найбільша компанія, що займається поставкою на український ринок необхідної для сільського господарства продукції. Агросем є дистриб'ютором не однієї компанії, а одночасно декількох.

Що являє в продаж компанія

Агросем представляє різнопланову продукцію, яка в сукупності дозволяє запровадити інноваційні методики і технології в сільськогосподарській сфері. Можна виділити такі групи товарів, які дистриб’ютор надає в продаж:

  • Техніка від найбільш відомих європейських компаній, таких як John Deere, Väderstad та Manitou;

  • Посівний матеріал від провідних закордонних компаній, які спеціалізується на аграрному секторі, таких як KWS, Dow Seeds, SAATEN-UNION, Strube, Prograin, Maisadour Semences;

  • Органічні добрива які є безпечними у використанні їх виготовляти Stoller, Rizobacter, Yara та Alwernia.

Всі товари, що надаються компанією, пройшли обов'язкову сертифікацію. Агросем є їх офіційним постачальником на український ринок. Купуючи продукцію у даного дистриб'ютора фермера отримують оригінальні, якісні товари.

Як стати клієнтом компанії

Агросем має свій офіційний сайт, на якому можна знайти інформацію про продукцію яка поставляється їм в продаж. Тут же можна отримати інформацію безпосередньо про виробника цієї продукції. Використовуючи даний ресурс можна зв'язатися з представниками компанії і отримати повну інформацію про можливості проведення покупки і способах доставки товару.

Агросем співпрацює з представниками сфери сільського господарства в Україні, незалежно від розміру підприємства. Клієнтами Агросем є як малі фермерські господарства, так і великі агрохолдинги. Вони купують однакову продукцію, але в різних кількостях. Таким чином Агросем робить свій безцінний внесок у розвиток сільського господарства в Україні.

Використання в аграрній сфері сучасних інновацій дозволяє збільшити ефективність роботи господарств. Принцип дії полягає в тому, щоб отримати максимальний результат при мінімальних витратах засобів і часу. Агросем це відмінна можливість для фермерів купити все необхідне в одному місці. Вони пропонують широкий асортимент товарів високої якості за доступною ціною.

Головною метою компанії є введення інноваційних технологій в аграрну сферу України. Саме тому дистриб’ютор обирає для співпраці лише найкращій і найвідоміших іноземних партнерів.

Джерело: Agrosem

Счетчик

Кто онлайн

Сейчас 145 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Последние пользователи

  • kharkovtsx
  • ShanerFed
  • VangogaBap
  • lolamamina
  • ritaindirova
 Copyright © 2019 Агропортал  Rights Reserved.