foto1
Разместите здесь свой баннер
foto1
Тел. для рекламодателей 050-172-52-96
foto1
Агропортал
foto1
Все для фермеров
foto1
Информация для аграриев
Tel. +38(050)172-52-96
agroukrnet@ukr.netДомашнее животноводство

В рационе питания человека продукты животного происхождения составляют около 60%. Спрос на них стабильно высок...

Читать далее

Сроки посева кукурузы в Украине

Во всех географических зонах сроки посева отличаются. Для степной зоны идеальный срок высева - 2-ая декада апреля, для лесостепной - конец апреля...

Читать далее

Новости сельского хозяйства

Хотите быть в курсе последних событий в аграрной сфере? Тогда читайте наши новости

Читать далее

Сельхозоборудование

Оборудование для птицеводства, садоводства, ферм КРС, молочных ферм и прочего.

Читать далее

Баннеры реклама

Полезные ссылки

Форма входа

Мінеральні добрива використовуються як поживний елемент для рослин, а також для покращення загальних властивостей грунту. Вони живлять рослину фосфором, азотом, калієм, а також магнієм, кальцієм, залізом та сіркою. Це все макроелементи, які поглинаються у значній кількості. Звичайно, рослини потребують також інших елементів, але вже у незнгачних кількостях — мікроелементів: марганецю, міді, бору, цинку, йоду, молібден, кобальту торщо. І макро, і мікроелементи потрібні рослинам в однаковій мірі. Якщо хоча б один із них в грунті повністю відсутній, нормальний розвиток і рост рослини буде під загрозою.

Зазвичай, у присутні грунтах поживні елементи, яких потребує культура, але нерідко буває так, що окремо взятих елементів недостатньо для гарного розвитку. Рослинам, які вирощуються на піщаних грунтах часто бракує магнію, на чорноземах — марганцю, на торф'яних — молібдену тощо. Щоб компенсувати недолік елементів варто купити добрива. А якщо є проблеми з грунтовою кислотністю, їх можна вирішити, використовуючи вуглекислі солі магнію і кальцію.
Внесення мінеральних добрив є одним з головних методів інтенсивного землеробства. Добриво допоможе серйозно збільшити врожаї самих різних культур навіть на найбідніших землях.
Якщо виокремити види мінеральних добрив, то серед них будуть аміачні добрива, калійні, фосфорні, а також комплексні, до складу яких входять від двох поживних речовин. Вони бувають скаладними та змішаними. Складні добрива містять декілька поживних елементів, так, гідрофосфат амонію містить фосфор і азот, нітрат калію - азот і калій. Змішані — це механічні суміші окремих речовин, наприклад, суміш хлориду калію і сульфату амонію.
Серед найпоширеніших мінеральних добрив є сульфат амонію, аміачна селітра, нітроамофоска, карбамід, хлористий калій, діамофоска, вапняково-аміачна селітра, Амофос тощо.
Добрива випускають, зазвичай, в гранульованому чи в порошкоподібному виді. Гранульовані мінеральні добрива вважаються кращими через те, що вони краще розсіваються і менше злежуються. Також можна побачити добрива в рідкому стані (аміачна вода та ін.).
Спосіб застосування рідких добрив аналогічний застосуванню твердих: їх потрідно розподілом по всій поверхні ґрунту перед культивацією чи оранкою, або локально під час посіву вносити разом з культурою для її підживлення.
За допомогою рідких дорив також можна дражувати та капсулювати насіння, проводити передпосівну обробки. Вносити їх можна разом з гербіцидами і пестицидами.

Счетчик

Кто онлайн

Сейчас 43 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

Последние пользователи

  • Albertsaf
  • Alfredboipt
  • JustinBoore
  • AnemiBeiz
  • ttexpira